متن موزیک و معدنی

گلایه مشترکین برق دو حصاران از روند کند برق رسانی • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

گلایه مشترکین برق دو حصاران از روند کند برق رسانی

دسته بندی : معدنی تاریخ : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، جواد عرب دهیار روستای دوحصاران سرایان  از برق‌دار نانجام گرفتن محله دامداری این روستا با وجود نصب تیرهای برق در ناحیه انتقاد انجام و گفت: در این محله زیاد از ۱۰۰ راس گاو وجود دارد و تعداد زیادی از اهالی این روستا با فعالیت در این دامداری‌ها امرار معاش می‌کنند، اما به دلیل برق‌دار نانجام گرفتن این ناحیه، دام‌داران مجبور به خرید موتور برق با هزینه زیاد و گرفتن وام انجام گرفته‌اند.

وی بابیان‌این‌که این مسئله باعث افزایش هزینه‌های گاوداران انجام گرفته اســـــت افزود: با توجه به نزدیک انجام گرفتن فصل سرما، موتوربرق‌ها صبح روشن نمی‌شود و به همین دلیل دام‌داران اوایل صبح برای دوشیدن شیر دام با مشکل مواجه هستند.

دهیار روستای دوحصاران اظهار انجام: با پیگیری‌های زیاد مسئولان جهاد کشاورزی در سال ۱۳۹۴ اقدام به نصب تیر برق با کمک خود اهالی انجام گرفت، اما با گذشت دو سال هنوز برای سیم‌کشی و برق‌رسانی اقدام نانجام گرفته که این مسئله اعتراض انجام گرفتید آقام را در پی داشته اســـــت.

عرب از مسئولان خواســـــت، برای ترغیب روستائیان و جلوگیری از مهاجرت به منطقه‌ها که خود منشا زیادی از مشکلات دیگر اســـــت، نسبت به رفع مشکلات و ماندگاری آنان همت و تلاش افزایشی داشته باشند.

منبع: دانا