متن موزیک و معدنی

کاشت دو اصله نهال به یاد شهیدانی مدافع حرم و نیروگاه دبیس • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

به‌گزارش مرجع معدن، ستار محمودی  با هم با روز شهید، با حضور در آئین غرس دو اصله نهال به یاد شهیدانی مدافع حرم و نیروگاه دبیس، گفت: وزارت نیرو یک وزارتخانه تخصصی و آقامی و دارای ابعاد معنوی اســـــت.

وی ضمن گرامیداشت روز شهید و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدانی مدافع حرم و پاسداشت شهیدانی اقتصاد مقاومتی نیروگاه ” دبیس ” عراق که به دست گروه‌های سلفی و تروریستی داعش در خاک عراق به شهادت رسیدند، گفت: امروز در حرکتی نمادین با کاشت دو اصله نهال، ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان، با آنان پیوند خواهیم بست که همچون سرو در ادامه راه آنان اســـــتوار و ثابت قدم خواهیم ماند.

وی افزود: وزارت نیرو بجز شهید عباسپور (وزیر شهید) زیاد از ۵۰۰ شهید نیز تقدیم انقلاب اسلامی انجامه و قریب به ۲۰ هزار نفر ایثارگر، آزاده و خانواده شهیدان را در بدنه خود جای داده اســـــت.

قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به این مطلب که وزارت نیرو، در کنار تخصص‌های فنی دارای پشتیبانی معنوی نیز هست، اظهارداشت: این پشتیبانی از طریق سرمایه بزرگ اجتماعی و معنوی صورت می‌گیرد که ضمن اجتماعی بودن، نشان از توجه و اهمیت ویژه به محیط زیست دارد.

وی ادامه داد: بجز مجموعه فعالیت‌های صنعتی و تخصصی در این وزارتخانه، به ابعاد زیست محیطی نیز توجه ویژه می‌شود، لذا به همین معقولت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، در روز شهید، با برگزاری آئین نمادین نهال کاری، می‌توانیم کم‌ترین میزان دین خود را به مجموعه شهیدانی صنعت آب و برق و خانوده معزز آنان ادا کنیم.