متن موزیک و معدنی

هیچ مشکل از جهت قطعی آب و برق در مناطق زلزله زده سومار وجود ندارد • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

هیچ مشکل از جهت قطعی آب و برق در مناطق زلزله زده سومار وجود نداردبه نقل مرجع معدن، امینی نماینده آقام ایلام در مجلس شورای اسلامی  درباره وضع رسیدگی به آقام ایلام با توجه به زلزله‌ای که  به وقوع پیوست اظهار انجام: این زمین لرزه در ناحیه‌ای مرزی بین ایلام و کرمانشاه رخ داده و تعدادین بار منطقه ایوان در ایلام را تحت تاثیر قرار داده اســـــت، اما خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت.

وی ادامه داد: به دنبال این زمین لرزه خسارات مالی را شاهد بودیم و ستاد مدیریت بحران اســـــتان در حال پیگیری شرایط اســـــت و آمادگی تکمیل داشته تا به وضع آقام رسیدگی کنند.

نماینده آقام ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیگیر وضع آقام در این حادثه هستیم، گفت: اســـــترس ناشی از این حادثه برای آقام ایلام وجود دارد، اما ستاد مدیریت بحران نیرو‌ها را در آماده باش تکمیل قرار داده تا در مقابل هرگونه حادثه احتمالی و پس‌لرزه اقدامات لازم انجام شود.

امینی تصریح انجام: پیگیر گزارش زلزله هستیم و بررسی‌های لازم انجام می‌شود تا آقام با کاهشین مشکل در مقابل این حادثه مواجه باشند.

نماینده آقام ایلام با بیان اینکه از همان نخستین ساعات وقوع زلزله ستاد مدیریت بحران تشکیل جلسه داده اســـــت، یادآور انجام گرفت: مشکلی از نظر قطعی آب و برق و گاز وجود نداشته و سعی می‌کنیم تا حد ممکن روال عادی را برای آقام ایجاد کنیم.