متن موزیک و معدنی

هیاتی برای پیشگیری از قطع برق به اهواز می‌روند • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

هیاتی برای پیشگیری از قطع برق به اهواز می‌روند

دسته بندی : معدنی تاریخ : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، رضا اردکانیان وزیر نیرو در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع رویدادنگاران با اشاره به همکاری وزارت نیرو با سپاه پاسداران در زمینه بارورسازی ابرها اظهار انجام: همواره از ظرفیتهای کشور در طرح‌های عمرانی اســـــتفاده می‌شود و براساس قانون اساسی نیز در زمان صلح ظرفیت‌های عمرانی نیرویهای مسلح به کمک دولت‌ها می آیند. در همین زمینه آنچه که اخیرا مطرح انجام گرفته اعلام آمادگی سپاه پاسداران برای همکاری با وزارت نیرو در زمینه تهیه تجهیزات لازم برای اجرای طرح های بارورسازی ابرها اســـــت.

 

وزیر نیرو درباره احتمال قطعی برق در مناطق جنوب کشور از جمله اهواز به دلیل وجود ذرات ریزگرد در هوا خاطرنشان انجام: از سال گذشته بخش برق وزارت نیرو اقدامات قابل ملاحظه‌ای در این زمینه انجام داده اســـــت و تاکنون نیز در سال جاری با چنین مشکلی مواجه نانجام گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه گردوغبار به تنهایی مشکل زا نیست، بلکه با افزایش رطوبت نشست گردوغبار می تواند مشکل‌زا باانجام گرفت ادامه داد: هیاتی از مسئولان ارانجام گرفت وزارت نیرو عازم ناحیه اهواز هستند تا بتوانیم حداکثر اقدام لازم برای پیشگیری از قطع برق به دلیل گردوغبار را انجام دهیم.