متن موزیک و معدنی

هزینه‌انجام ۲۳ میلیارد تومان برای ابداًح شبکه‌های روستایی همدان • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

به نقل مرجع معدن، امیرخجسته نماینده آقام منطقهستان همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیئت همراه با مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت توزیع نیروی برق اســـــتان همدان دیدار انجامند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اســـــتان همدان در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم و تبریک عید مبعث اظهار داشت: تأمین برق مستمر رسالتی اســـــت که شرکت‌های توزیع برق بر عهده دارند.

محمدمهدی شهیدی افزود: با همکاری و همدلی حاکم در مدیران و نیرو‌های شرکت و با مساعدت و همیاری مسئولین اســـــتانی و توانسته‌ایم رسالت و پلن‌هایی که وزارت نیرو برای ما ترسیم انجامه اســـــت اجرایی انجامه و وظایف خود را به نحو مطلوب انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه اقدامات ساخانومده و گسترده‌ای در اســـــتان شده که مدیون تلاش همکاران هستیم، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری یادآور انجام گرفت: حمایت از کالای ایرانی در دستور کار این شرکت بوده و به صورت کلی در سنوات گذشته انجام انجام گرفته و بالای ۹۰ درصد تجهیزات ایرانی تهیه می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اســـــتان همدان با اشاره به ۷۰۴ هزار مشترک برق در اســـــتان گفت: انرژی تحویلی ما در سال گذشته ۳ هزار و ۵۴۰ میلیون کیلووات تایم و انرژی مصرفی نیز ۳ هزار و ۱۶۰ میلیون کیلووات تایم بوده اســـــت.

وی تصریح انجام: طول شبکه توزیع اســـــتان همدان ۱۸ هزار و ۱۲۱ کیلومتر، تعداد ترانسفورماتور‌ها ۱۵ هزار و ۷۷۲ دستگاه و تعداد فیدر‌های ۲۰ کیلوولت نیز ۲۷۵ فیدر اســـــت.

شهیدی با بیان اینکه پیک بار اســـــتان همدان در سال گذشته ۶۶۳ مگاوات بود، افزود: تلفات انرژی اســـــتان در سال ۹۶ حدود ۱۰.۴۹ درصد بود.

وی با اشاره به یک هزار و ۶۸ روستای برقدار در سطح اســـــتان همدان ابراز داشت: سال گذشته سه روستاب نخستیایی و آغچه درهمدان و یک روستا نیز در اسدآباد برقرسانی انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اســـــتان همدان با بیان اینکه افزایشین مصرف انرژی برق با حدود ۳۸ درصد در بخش کشاورزی اســـــت، گفت: میزان مصرف در بخش صنعت به ۱۱.۴ درصد افزایش یافته و در بخش خانگی حدود ۳ درصد و مابقی نیز در بخش سایر مصارف اســـــت.