متن موزیک و معدنی

مشترکان خوزستانی باید قول بدهند کم مصرف کنند • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

مشترکان خوزستانی باید قول بدهند کم مصرف کنند

دسته بندی : معدنی تاریخ : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، محمود دشت با اشاره به رانجام گرفت مصرف برق در سال فردا اظهار داشت: باید پایان آماده سازی‌های لازم را پیش از خرداد و تا منطقهیور ماه انجام دهیم.

وی با اشاره به سناریو پیک مصرف در سال فردا افزود: در پیک مصرف انتظار تولید ۷ هزار کیلو وات تولید برق داریم، اما این حجم تامین کننده نیاز اســـــتان نیز و با مشکل مواجه خواهیم انجام گرفت که تعداد راهکار برای حل مشکل می‌توان پیش‌بینی انجام.

مدیر عامل برق ناحیه‌ای اســـــتان خوزستان بیان انجام: با درنظر گرفتن تعطیلی ادارات اســـــتان از تایم ۱۳ و پیگیری این امر به‌طور جد تنها می‌توانیم ۴۰ کیلووات برق تولید کنیم.

وی ادامه داد: راه حل دوم تعطیلی شرکت‌های پرمصرف در پیک مصرف مانند فولاد اســـــت و دیگر راه حل این امر ظرفیت تولید برق در کارخانه‌های فجر ۱ و ۲ را بالا ببریم و نباید دیگر بحث نرخ و یا گاز برای تولید برق از این شرکت مطرح شود.

دشت بزرگ با بیان اینکه این بحث بحران ناحیه اســـــت، گفت: ما در سطح اســـــتان خوزستان هزار و ٨۰۰ مشترک تولید برق داریم که اگر ۵ درصد از این تعداد به ما کمک کنند در زمان پیک مصرف یک کولر خاموش شود تولید برق ما بالا خواهد رفت.

وی عنوان انجام: نهضت دیگر این اســـــت که همه مشترکان باید عهد ببندند که تنها از تولید ۱۰۰ مگابات جلوگیری کنند تا در تابستان با تولید برق در خوزستان مواجه نشویم.