متن موزیک و معدنی

عبور از پیک تابستان نود و هفت با تلاش مضاعف • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

عبور از پیک تابستان نود و هفت با تلاش مضاعف

دسته بندی : معدنی تاریخ : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، مدیرعامل این شرکت در بازدید از ناحیه مارون این شرکت گفت: عبور از تابستان نود و هفت نیازمند تلاش مضاعف همه پرسنل شرکت اســـــت.

محمود دشت بزرگ در جلسه اداری حوزه ستادی امور بهره برداری ناحیه مارون اظهار انجام: این ناحیه به سبب وجود منطقهستان‌های رامهرمز، ایذه، باغملک، هفتگل و همچنین وجود شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی مارون و کارون و دو شرکت سیمان خوزستان و کارون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار اســـــت.

وی با اشاره به تابستان نود و هفت ادامه داد: به منظور آماده سازی شبکه لازم اســـــت انجام پلن‌های به روز تعمیر و نگهداری (PM) و رفع موارد ترموویژن جهت آمادگی تابستان پیش رو به جد پیگیری انجام گرفته و در سال نود و هفت نسبت به سال نود و شش به صورت مضاعف تلاش انجامه و تامین بار خصوصاً در شرایط پیک بدون خاموشی انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت برق ناحیه‌ای خوزستان بیان انجام: با تغییر در روش‌ها و شیوه‌های قدیمی شرکت می‌بایست بازدهی تجهیزات شبکه را ارتقاء داد، همچنین باید نیروی انسانی و تجهیزات آمادگی بیست و چهار تایمه جهت مقابله با ریزگرد‌ها و رو به رو انجام گرفتن با شرایط خاص را داشته باشند.

دشت بزرگ با بیان اینکه تابستان ما تابستان تقویمی نیست و از نیمه دوم فروردین ماه شاهد رانجام گرفت بار تا اوایل مهرماه هستیم، گفت: باید خودمان را تکمیلاً مجهز کنیم و همه پرسنل حوزه ستادی برق ناحیه‌ای همگام با بهره برداری نواحی در این راســـــتا همکاری کنند.

وی دنبال نهایی شرکت را جلب رضایت آقام دانست و تصریح انجام: در دو سال اخیر در راســـــتای اهداف سازمان تلاش‌های نیکوی شده اســـــت، با این حال شرکت در آمادگی تکمیل اســـــت تا تجربه متفاوتی را در تابستان نود و هفت نشان دهد.

مدیرعامل شرکت برق ناحیه‌ای خوزستان گفت: در ناحیه مارون اقدامات زیاد نیکوی در دست انجام اســـــت و بعد از اهواز افزایشین پروژه‌ها در منطقهستان‌های رامهرمز، ایذه و باغملک اســـــت.

وی اضافه انجام: در صورت موافقت نهایی مالک زمین، در اسرع وقت بعد از تملک عملیات پست سرچشمه شروع می‌شود، پست چهارصد کیلو ولت سمنگان رامهرمز نیز مجوز آن گرفته انجام گرفته و به زودی وارد عملیات اجرایی می‌شود.

در ادامه این بازدید، مدیرعامل شرکت برق ناحیه‌ای خوزستان از پروژه‌های در دست اجرا و پست‌های ناحیه مارون دیدن انجامه و دستورات لازم جهت آمادگی شبکه را صادر انجام.