متن موزیک و معدنی

سرمایه‌گذاری در یک دفتر طراحی دکوراسیون -فرصت سرمايه گذاري ٧٧ • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

سرمایه‌گذاری در یک دفتر طراحی دکوراسیون -فرصت سرمایه گذاری ٧٧

برای شروع سرمایه‌گذاری در یک شرکت طراحی دکوراسیون شما باید سرمایه‌ای حدود ۱۰۰ میلیون تومان در اختیار داشته باشید. علاوه بر این فضایی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ متر را نیز باید به دفتر کار و شوروم اختصاص دهید که هزینه‌های این بخش را هم باید به این مبلغ بیفزایید. فعالیت در این حوزه زیاد از آنکه به سرمایه ثابت نیاز داشته باانجام گرفت، نیازمند تخصص و سرمایه در گردش معقول اســـــت. از این رو باید تیم‌هایی حرفه‌ای از واحد طراحی داخلی و خارجی، واحد بازاریابی و فروش، واحد تبلیغات و… را تشکیل دهید. گام نخست ثبت شرکت و اجاره مکان برای دفتر کار و شوروم اســـــت. در مرحله بعدی باید تیم‌های کاری با تخصص‌های مختلف برای طراحی، نصب و اجرای پروژه‌ها جذب کنید و در فاز بعدی باید بتوانید متریال مورد نیاز کار خود را با تنوع و قیمت معقول تأمین کنید.
از این مبلغ باید حدود ۵۰میلیون تومان را برای تجهیز دفتر کار و طراحی شوروم در نظر بگیرید. طراحی شوروم حیاتی‌ترین بخش کار اســـــت که در واقع هویت و توانمندی فعالیت شما در این زمینه را به مشتریان و مخاطبان نشان می‌دهد. از مابقی سرمایه حدود ۵۰میلیون تومان را برای تأمین مواد نخستیه در نظر بگیرید. توجه داشته باشید هرچقدر تیم کاری شما حرفه‌ای‌تر و تنوع محصولات و متریال شما افزایش باانجام گرفت، مشتریان افزایشی هم خواهید داشت. بخش سوم و باقیمانده سرمایه را نیز به عنوان سرمایه در گردش در نظر بگیرید تا بتوانید هزینه‌های جاری و هزینه‌های حقوق و دستمزد کارکنان مجموعه را تأمین کنید.
مرحله اصلی کار که تا حد زیادی سودآوری مجموعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد بازاریابی و تبلیغات کار اســـــت. تیم بازاریابی حرفه‌ای و تبلیغات مؤثر می‌تواند تضمین‌کننده سود و ادامه حیات شرکت باانجام گرفت. با این وجود در یک سطح متوسط سود ۳۰ تا ۴۰ درصدی در کار دور از ذهن نیست به صورت حتم به شرط آنکه بتوانید جای خود را در بازار باز انجامه و مشتریان بالقوه را جذب کنید….