متن موزیک و معدنی

زیاد از ۱۴۰۰ نفر از فرخانومدان شهیدانی آب و برق در وزات نیرو مشغول به کارند • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

به‌گزارش مرجع معدن، ستار محمودی  با هم با روز شهید، در دیدار با فرخانومدان شهیدانی صنعت آب و برق ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهیدانی صنعت آب و برق در دوران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و اقتصاد مقاومتی، گفت: همانگونه که شهیدان، کبر و غرور را از خود دور انجامند و بت تکبر را در خود شکستند، ما نیز بایستی متواضعانه ادامه دهنده راه آنان باشیم و از همکاران خود غافل نشویم زیرا یک مدیر توانمند بایستی بجز فاکتور‌های اصلی مدیریت از ایمان، پشتکار، صداقت، شجاعت و تواضع نیز برخوردار باانجام گرفت.

وی با بیان اینکه حیاتیان نوازی، خانواده دوستی، مهربانی، فداکاری و احترام به بزرگتر از فاکتور‌های اصلی فرهنگی ملی ما اســـــت، افزود: نباید بگذاریم که با ورود تکنولوژی و ایجاد فضا‌های مجازی ارزش‌های فرهنگی ما کم رنگ و گا‌ها به ضد ارزش تبدیل شود.

قائم‌مقام وزیر نیرو ادامه داد: در زمینه دانش، خرد، مشارکت‌های جهانی، ملی و تعلیم‌ها همواره باید بروز باشیم، زیرا زمانی می‌توانیم از برزخ فضای مجازی و ماهواره‌ها در امان باشیم که حرمت انسانی را حفظ کنیم و در چنین مواردی تکنولوژی و مدرنیته در خدمت انسانیت قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص مقام والای شهیدان اظهار داشت: شهیدان بزرگترین سرمایه‌گذارانی هستند که با ایثار جان خود، آگاهانه از مال و خانومدگی و خانواده خود گذشتند تا انقلاب و نظام اسلامی را بیمه کنند و در این آزمون سربلند بیرون آمدند.

ستار محمودی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری شهیدان آنقدر عظیم اســـــت که جز خود آنان و خانواده گرامی ایشان کسی قادر به درک این حیاتی نیست، افزود: بزرگترین افتخار وزارت نیرو حضور این خانواده‌های ارجمند شهیدان، ایثارگران و رزمندگان در بدنه صنعت آب و برق اســـــت.

او با اشاره به اینکه پرسنل زحمت کش صنعت آب و برق کشور بایستی زیاد مراقب باشند و نگذارند غفلت بر آنان چیره شود، خطاب به فرخانومدان شاهد و ایثارگران این صنعت گفت: در هیچ مقطعی نبایستی از خدا، خود، خانواده و جامعه غافل انجام گرفت و وظیفه انسانی و عاطفی را از یاد برد.

پیش از نقل کردان قائم مقام وزیر نیرو، “سیدیعقوب محمدمرادی” مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت نیرو در نقل کردانی ضمن تبریک روز شهید، با اشاره به اینکه حدود ۱۴۰۰ نفر از فرخانومدان شهیدانی صنعت آب و برق که زیاد از ۹۰ درصد آنان از تحصیلات دانشگاهی برخوردار هستند در بدنه وزارت نیرو اشتغال دارند، افزود: وزارت نیرو ضمن ارائه خدمات آب، برق، فاضلاب به خانواده‌های شهیدانی صنعت آب و برق، تامین آب و برق پایانی گلزار‌های شهیدان در سطح کشور را نیز اجرایی انجامه اســـــت.

وی با اشاره به اینکه بجز شهیدان، ایثارگران و جانبازان، تسهیلات نیکوی برای رزمندگان نیز در نظر گرفته انجام گرفته اســـــت، افزود: سند راهبردی که در سال ۹۵ توسط هیات وزیران به تصویب رسید سبب انجام گرفت تا رزمندگان نیز از زیادی مزایا برخوردار شوند که وزارت نیرو به خدمت‌رسانی به این قشر نیز در سراسر کشور اهپایان دارد.