متن موزیک و معدنی

تاکید مجدد اردکانیان بر مدیریت تقاضای برق • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

تاکید مجدد اردکانیان بر مدیریت تقاضای برق

دسته بندی : معدنی تاریخ : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، وزیر نیرو گفت: برای جبران ۲۰۰ تایم پیک تابستان، سالانه هزار میلیارد تومان هزینه می‌کنیم که امیدواریم بتوانیم با کمک آقام از میزان مصرف برق در تابستان کاســـــته شود.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو امروز (سه‌شنبه) با اشاره به توانایی‌های این مجموعه اظهار داشت: این شرکت از منابع انسانی ارزشمند برخودار اســـــت و کارهای ارزشمندی را در بخش های مختلف صنعت برق انجام داده اســـــت.

وی افزود: ظرفیت سازی عظیمی در این گروه شده اســـــت که امیدواریم صنعت بر ق از این امکان نهایت اســـــتفاده را داتشه باانجام گرفت؛ با این حل ما هنوز فاصله قابل ملاحظه ای برای اســـــتفاده از ظرفیت‌های انسانی خود جهت اعتلای صنعت برق داریم.

اردکانیان تصریح انجام: متاسفانه فعال انجامن بخش قابل توجهی از این ظرفیت‌ها در زمان تحریم‌های ظالمانه کند انجام گرفت، اما امیدواریم در فضای پساتحریم بتوانیم از این فرصت اســـــتفاده و در رقابت با شرکت‌های خارجی موفق‌تر ظاهر شویم.

 

وزیر نیرو تاکید انجام: ما هنوز راه پیموده نانجام گرفته درازی در صنعت برق داریم، اما این به معنای نبود ظرفیت در این کشور نیست، بلکه همان طور که اشاره انجامم، از ظرفیت‌های انسانی و فنی زیاد ارزشمندی برخودار هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید هزینه های میلیادری تامین مصرف برق در تابستان را کاهش دهیم، اظهار داشت: سالانه کشور مجبور انجام گرفته برای جبران ۲۰۰ تایم پیک تابستان، سالانه هزار میلیارد تومان هزینه کند، باید از این عبور انجامه و سعی کنیم به جای هزینه‌های کلان به سمت مدیریت تقاضا و مدیریت مصرف حرکت کنیم.