متن موزیک و معدنی

بهره برداری از شبکه انتقال برق سیمره دهلران ضروری اســـــت • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

بهره برداری از شبکه انتقال برق سیمره دهلران ضروری اســـــت

دسته بندی : معدنی تاریخ : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

به نقل مرجع معدن، احمد کرمی، در دیدار مدیرعامل برق ناحیه‌ای غرب کشور اظهار انجام: توسعه شبکه‌های برق رسانی امروزه از حیاتی‌ترین معیار‌های پیشرفت و توسعه یافتگی جوامع اســـــت و خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی تغییر چشمگیری در این حوزه در کشور و بویژه اســـــتان ایلام روی داده اســـــت.

وی، تاکید انجام: امروز پایانی نقاط منطقه و روستایی اســـــتان ایلام از نعمت برق برخوردارند و حتی خدمات نظام در این حوزه شامل مناطق عشایری نیز انجام گرفته و تلاش انجام گرفته از طریق انرژی‌های جایگزین همچون انرژی خورشیدی نیاز این مناطق نیز مرتفع شود.

 

معاون اســـــتاندار ایلام، افزود: تامین برق مورد نیاز بخش صنعت نیز در سال‌های اخیر مورد توجه دولت بوده و تلاش انجام گرفته با پرداخت یارانه از فعالان اقتصادی برای تامین انرژی حمایت شود.

 

کرمی، گفت: کشورمان در راه حرکت به سمت صنعتی انجام گرفتن گام بر می‌دارد و در این میان ایلام به عنوان اســـــتانی مستعد در حوزه ذخائر انرژی زیاد از سایر نقاط کشور مورد توجه دولتآقاان اســـــت.

 

وی با اشاره به پروزه‌های بزرگ انتقال برق در اســـــتان افزود: احداث خط ۲۳۰ کیلووات سمیره- آبدانان – دهلران از طرح‌های در دست اجراســـــت که با دنبال ارتباط نیروگاه سد سیمره با پست ۲۳۰ کیلو ولت وحدت دهلران و انتقال انرژی برق تولیدی به مناطق نیازمند اســـــتان ایلام انجام می‌گیرد.

معاون عمرانی اســـــتاندار ایلام بر لزوم تکمیل این پروژه تا آغاز فصل گرما در اســـــتان تاکید و خاطرنشان انجام: اجرای این پروژه نقش بسزایی در جلوگیری از اعمال خاموشی‌های احتمالی این مناطق در فصل تابستان دارد.

 

منبع: رویدادگزاری شبستان