متن موزیک و معدنی

باتری غول آسای دوراسل • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

باتری غول آسای دوراسل

دسته بندی : معدنی تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

به نقل مرجع معدن، با انرژی ۶۶۰ وات تایمی، باتری غول آسای دوراسل ساخته انجام گرفته تا در صورت قطعی برق، لوازم خانگی شما را خانومده نگه دارد؛ به صورت حتم قرار نیست با این باتری برق مصرفی بخچال منزلتان را برای تعداد روز تامین کنید، اما احتمالاً حاضر به پرداخت هزینه‌ای ۵۰۰ دلاری هستید تا در سفر‌های خود و به دور از منابع انرژی، لپ تاپ، موبایل و تبلت تان را شارژ نگه دارید.

با فرض اینکه باتری دوراسل جریانی ۵ ولتی داشته باانجام گرفت، می‌توانید آیفون X. خود را برای ۴۸ بار به صورت تکمیل شارژ کنید. تعدادین پورت USB روی بدنه باتری تعبیه انجام گرفته و از طرف دیگر، ۴ خروجی اســـــتاندارد AC نیز به چشم می‌خورد. هنگامی که باتری دوراسل را به AC متصل کنید، شارژ تکمیل آن تقریباً ۱۰ تایم زمان می‌برد. ضمناً به علت اســـــتفاده از باتری اسیدی، احتمالاً دلتان نمی‌خواهد که شارژ باتری دوراسل را تکمیلاً تخلیه کنید، زیرا بر نگهداری شارژ در طولانی مدت تاثیر منفی می‌گذارد.

برای جلوگیری از بروز این مشکل، دوراسل راه‌های دیگری برای شارژ باتری خود در نظر گرفته اســـــت. پیش از هر چیز، یک پورت برای اتصال پنل‌های خورشیدی وجود دارد و از طرف دیگر، کانکتور‌هایی شبیه به آنچه زیر کاپوت خودروی خود می‌یابید همراه با باتری فروخته می‌شود؛ بنابراین زمانی که با قطعی برق مواجه شوید و به AC دسترسی نداشتید می‌توانید باتری دوراسل را به باتری اتومبیل خود متصل کنید.

 

منبع: دیجیایتو