متن موزیک و معدنی

افتتاح و بهره‌برداری از 53 پروژه توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

به نقل مرجع معدن،مجید فرهزاد، مدیر عامل این شرکت ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت: با هم با فرارسیدن این دهه ۵۳ پروژه این شرکت با صرف اعتباری بالغ بر ۲۹۶ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال در سطح اســـــتان، افتتاح و به بهره برداری می‌رسد
وی در ادامه این رویداد تشریح انجام: ایجاد طرح جامع پوشش مخابراتی دیجیتال، نصب تجهیزات و اتوماسیون شبکه‌های توزیع، طراحی، پیاده سازی و تجهیز دیتا سنتر شرکت به عنوان پایلوت شرکت‌های توزیع، تأمین روشنایی معابر با پایه‌های تلسکوپی در سطح اســـــتان، احداث وتوسعه فیدرهای برق‌رسانی، بهینه سازی شبکه‌ها و رفع افت ولتاژ و احداث نیروگاه خورشیدی ۱٫۵ مگاواتی، بخشی از این پروژه‌ها اســـــت.
فرهزاد با اشاره به تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل خودنگهدار، با دنبال کاهش تلفات و رفع افت ولتاژ گفت: برق رسانی به روستاها و پروژه‌های مسکن مهر، جابجایی پایه‌های واقع در معابر عمومی، احداث سایت تعلیمی و …. از دیگر پروژه‌های اجرایی این شرکت در دهه فجر اســـــت.
وی دنبال از اجرای این طرح‌ها را توسعه قدرت مانور و کاهش خاموشی‌ها، تأمین برقی مطمئن برای مشترکین، روشنایی معابرو پایداری شبکه‌ها، ترویج و تولید انرژی‌های نو وتجدید پذیر و در نهایت رضایتمندی آقام فهیم اســـــتان چهارمحال وبختیاری، عنوان انجام.