متن موزیک و معدنی

اخراج بخاطر تن ندادن به کار غیرقانونی مدیر • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

اخراج بخاطر تن ندادن به کار غیرقانونی مدیر

دسته بندی : معدنی تاریخ : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶

یکی از مخاطبان مرجع معدن با ارسال مدارک و مستندات خود توضیحات زیر را به بخش با بینندگان مرجع معدن ارسال انجام:

با سلام و احترم
با توجه به اینکه ۱۰ سال در ساتبا فعلی یا همان سانا قبلی مشغول بکار بوده ام و مدیران سازمان بدون هیچ دلیل و منطقی وفقط به خاطر سلیقه شخصی واینکه به خواســـــت‌های غیر قانونی جناب آقا پ… مدیر مربوطه تن ندادم، از بنده خواســـــت که بجای یه نفر امریه دار (خدمت سرگیم) بنام جناب آقا ع. ر. ورود وخروج وکار انجام رد کنم ناگفته نماند جناب آقا ع. ر. امریه سانا بود وقرار بر این بود محل خدمت ایشان در سایت زمین گرمایی مشگین منطقه باانجام گرفت که ابداً در طول مدت خدمت یکبار هم به مشگین منطقه نیامد و مدیر منو مجبور میانجام که براش کارانجام رد کنم من هم جلوش وا می‌ایستادم که کار غیر قانونی میکنی؛ و بهش میگفتم فردا اگه جناب آقا … را تو پایتخت کشتن من مسئول هستم که دلیل براش کارانجام غیر قانونی رد انجامم ودر سایر موارد ازبنده تنخواه یک میلیون ودومیلیون تومن دستی می‌گرفت وبدون سند به همکاران میداد.

بلاخره مشکل اصلی از همین کار‌ها شروع انجام گرفت وکار به جا‌های باریکتر رسید و قرارداد منو امضا نانجام. وخداوند کاری انجام که هیت مدیره قبلی را رسوا کند وهمشون از کار اخراج انجام گرفتند الان حدود ۶ سال که دربه در و از خانواده ام شرمنده انجام گرفتم.

 

قسمت “با بینندگان” برای ارتباط نزدیکتر و انعکاس سوالات و درخواســـــت های مخاطبان مرجع معدن راه اندازی انجام گرفته و سعی در ایجاد ارتباط نزدیک تری بین مدیران و مسئولان با مخاطبان و مخاطبان دارد. شما هم می توانید سوژه های رویدادی، مسائل و مشکلات خود و صنعت برق را به صورت مستند به آدرس barghnews.ir@gmail.com برای ما ارسال نمایید تا به آن پرداخته شود.