متن موزیک و معدنی

آبروریزی در نمایشگاه CES امسال با قطع انجام گرفتن برق • مرجع معدن

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

آبروریزی در نمایشگاه CES امسال با قطع انجام گرفتن برقبه نقل مرجع معدن، قطعی برق حدوداً از تایم ۱۱ صبح به وقت محلی اتفاق افتاد. گفتنی اســـــت که در سالن اصلی این ساختمان، غرفه برخی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تکنولوژی مانند سونی، سامسونگ و ال جی قرار گرفته و پس از قطعی برق، از پایان افراد حاضر در سالن خواســـــته انجام گرفت محل را ترک کنند که رویداد نیکوی برای چنین کمپانی‌هایی به شمار نمی‌رود.

برگزارکنندگان CES تا به این لحظه توضیحی درباره قطعی برق نمایشگاه ارائه نداده، اما رویدادگزاری دیجیتال ترندز به گرازش از منابع خود می‌نویسد که مشکل، به ترانسورماتور قرار گرفته در پارکینگ نمایشگاه ارتباط داشته اســـــت. ناگفته نماند که این مشکل، با هم با نخستین باران لاس وگاس بعد از ۱۰۰ روز به وقوع پیوست و حالا که این رویداد نوشته می‌شود، هوای این منطقه یکبار دیگر صاف، گرم و خشک اســـــت.

بدون شک چنین اتفاقی، برای زیادی از فعالان حوزه تکنولوژی رویدادی ناگوار بود؛ لایو اســـــتریم زیادی از رویدادگزاری‌ها به صورت موقت متوقف انجام گرفت، نمایش تکنولوژی‌های تازه نیمه پایان باقی ماند و کمپانی‌های مختلف (که اســـــتارتاپ‌های کوچکتر را نیز شامل می‌شوند و برخی از آن‌ها هزینه‌های کلانی برای دسترسی به یک غرفه پریمیوم پرداخته اند) قادر به اســـــتفاده از امکانات غرفه خود نبودند. اما در حال حاضر، کار نمایشگاه CES ۲۰۱۸ از سر گرفته انجام گرفته و فعلاً مشکلی در برق رسانی وجود ندارد.